Weles

Блог

Здесь мы делимся полезными советами по строительству и установке ворот и рольставней

Що таке зелений тариф?

Що необхідно знати про зелений тариф? Це система, яка призначена для комфортного життя людей, мета якої полягає в створенні електричної енергії з альтернативних джерел енергії. З зеленим тарифом кожен значно заощаджуватме кошти на оплаті рахунків Обленерго, а також почне насолоджуватись ПАСИВНИМ прибутком від продажу надлишків згенерованої сонячної енергії.

Сонячн і батареї в Україні переваги зеленого тарифу
Зелений тариф на електроенергію в Україні вже де-кілька років все більше набуває переваг серед мешканців різних областей, а також малого та середнього бізнесу, приватних господарств. Кожного дня українці переходять на цей механізм, бо він має пріоритет. Отже розповімо детальніше.

  • Встановлення сонячних електростанцій до 30 кВт. Вони можуть встановлюватись на територіях приватних господарств, а також й надалі продавати надлишкову електроенергію енергетичному ринку, що дозволяє ще й непогано заробляти. За 2017 рік тарифікація становила 0,18 євро за 1 кВт*год електричної енергії, такої згенерованої системи. Тому окупність системи під «Зелений Тариф» становить від 5 до 8 років.
  • Якщо ви встановлюєте сонячні електростанції під ключ зелений тариф, наша компанія The Sun (WINWINBUD) пропонує сучасне обладнання світових брендів, серед яких ви можете придбати найкращу комплектацію, яка повністю задовольнить вас за ціною та якістю.
  • Термін окупності Зеленого Тарифу ретельно розраховується. Це й показники споживання, й орієнтація даху, й кут встановлення сонячних батарей, й якість існуючої електричної мережі. Сонячна активність впливає на накопичення енергії, але накопичення відбувається навіть й в похмуру погоду. Також треба враховувати й кількість власного споживання, тому для кожного об’єкту вона індивідуальна.
  • Щоб підключити електростанцію до Зеленого Тарифу необхідно мати перелік необхідної документації. Сонячні батареї в Україні, які ми пропонуємо, та допоміжне обладнання мають бути якісними та з українськими сертифікатами. Постачальник повинен надати однолінійну схему, сертифікати і технічні паспорти на обладнання. Сонячна компанія The Sun (WINWINBUD) має на запропонову на веб-сайті продукцію необхідну документацією від сертифікованих органів України.

Таким чином, ми маємо всі «інструменти» аби підібрати найоптимальнішу комплектацію системи для вашого об’єкту згідно ціни та якості обладнання. Встановлюйте автономні СЕС, й ласкаво просимо вас в сонячний клуб !

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *